Toxic

Polski Klan Toxic


#1 2010-09-16 14:26:44

Dedrow vel Darkss

Gość

Rekrutacja

*Nick : Dedrow.

*Wiek : 19 wiosen.

*Skąd? : Szczecin.

*Main/Subklasa LvL/LvL : Granie łucznikiem jest dla powołaniem i myślę, że będzie to Hawkeye.

*Nobles : ---

*Coś o sobie : Ekscentryczny, asertywny, esktrawertyk. Zamiłowanie do pięknych i INTELIGENTNYCH kobiet, szybkich samochodów oraz DOBRYCH IMPREZ. Nie toleruję a raczej brzydzę się osobami fałszywymi.

*Jaki jest Twój staż w l2 ? : Gram w Lineage 2 od C4. Kto pamięta server EPI ten wie, że staż nie jest krótki a doświadczenie nabyte przez ten czas nie jest małe (grałem tam łucznikiem).

*Dlaczego nasz klan : Nie jestem typem samotnika. Granie na serverze MID-RATE bez klanu to jak lizanie loda przez szybę (nie wiem czemu akurat takie porównanie ), musi być PVP, muszą być EPICI a jak wiadomo samemu się tego nie zdziała.

*Ile czasu dziennie poświęcasz grze? : Studia zaczynam 1 października, do tego czasu jestem dostępny przez większość doby. Od 1 października czas gry może ulec zmianie. Związane będzie to z darmowymi wejściówkami do PINOKIA ^^(Klub studencki).

*Jakie jest twoje nastawienie do Mass PvP/Rb/Siege: Krew się poleje!

*Posiadasz Team Speak 3 + Mikrofon? : Oczywiście.

*Czy podczas Siege/Rb/PvP jest problemem dla
Ciebie przesiadywanie na Ts ? : Nie.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.prohax.pun.pl www.knet.pun.pl www.dojebane.pun.pl www.metinamia.pun.pl www.forumzswnf.pun.pl